Eğitim Videoları

Eğitim videoları ve seminer Çalışmaları

Eğitim videoları yapım olarak doğru seçimler yapıldığı sürece aşağıdaki hedeflere hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır:

  • Yeni çalışan için oryantasyon
  • Şirket çalışmalarının koordinasyonu
  • Çalışanların niteliklerinin geliştirilmesi
  • Kurumsal kültür değerlerinin hızlı ve kolay bir şekilde anlatılması
  • • Şirket çalışanlarına iş dünyasının yeni çalışma standartlarının tanıtılması
  • Seminer, tanıtım ,konferans v.s. tekrarlarında maddi olarak, kişisel toplantılarda ise - zamandan tasarruf sağlanacaktır.
Aklınıza takılan sorular mı var?

Ekibimize dilediğiniz soruyu sorabilir ve detaylı cevap alabilirsiniz.

Pratik araştırmalar, yakın gelecekte internet trafiğinin yarısının video ile doldurulacağını göstermiş. Dolayısıyla, her şirketin geliştirme stratejisinin önemli bir bileşeni olarak videoyu kullanması gerekiyor. İyi bir video yapmak için zaman ve para harcadığımızda, aslında yatırımın geri dönüşünü almak istiyoruz ve kesinlikle öyle olacaktır

EĞİTİM VİDEOLARI

Video dersler herhangi bir beceriyi uzaktan eğitim ile geliştirmek amacıyla hazırlanmaktadır.

TALİMATLAR

Çalışanlarınızın belirli durumlarda doğru şekilde hareket etmelerini, müşterileriyle iletişim kurmalarını, karmaşık olan teknik donanım da dahil olmak üzere her şeyi kullanmayı öğretmeye yardımcı olur.

DERS VE SEMİNERLERİN ÇEKİMLERİ

Tamamını veya kısaltılmış olarak etkinliğin en önemli anlarını anlaşılabilir şekilde kaydeder.

Eğitici filmler

O ya da bu faaliyetin özelliklerini ve ilkelerini anlatırlar.

Her bir eğitim videosunda kişiye özel bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Özgün senaryo arzunuza göre metodolojik materyaller, grafikler, diyagramlar ve diğer her türlü görsel ve işitsel çözümler ile tamamlanıyor. Videonun dikkat çekici ve herkes tarafından anlaşılabilir olmasını sağlamak için nelerin yapılacağını çok iyi biliyoruz.

Çalışanlarınızın karşısında 24 saat neşeli, ilham verici ve rencide edici davranıştan uzak nasıl kalınır? Yeni çalışana kurumsal kültürün temelleri en hızlı şekilde nasıl öğretilir? Büyük bir şirketin tek kurumsal standartları dünya çapındaki yüzlerce ofislerinde nasıl uygulanır? Bu konuları gündem listenizden çıkartabilirsiniz. Bunun için Alif Media ile birlikte bir eğitim videosu hazırlamak yeterlidir.