Hizmetler

Reklam filmlerin çekimi ve prodüksiyonu

Alif Media, video prodüksiyonu konusunda geniş deneyime sahiptir. TV, YouTube, web siteleri, sergiler ve video ekranları için animasyonlu klipler dahil olmak üzere reklam filmleri çekiyoruz.

Profesyonel olarak herhangi bir fikri gerçeğe dönüştürerek işe yarayan reklam filmleri çekiyoruz!

İster televizyon reklamı olsun, ister yayın öncesi (pre-roll) film veya viral bir video olsun, müşterimizi her zaman anlamaya çalışıyor, işbirliğimizi kolay ve etkili hale getiriyoruz.

En yeni teknik imkanlara sahibiz. İstanbul’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde, film stüdyolarında ya da masmavi deniz kıyısında, yerde ya da havada reklam çekiyoruz.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER:

  • PRODÜKSİYON ÖNCESİ
  • PRODÜKSİYON
  • PRODÜKSİYON SONRASIPRODÜKSİYON ÖNCESİ

Fikir, senaryo, bütçe, oyuncu seçimi, set dekorasyonu, makyaj, kostüm, müzik, çekim için yer seçimi.

PRODÜKSİYON

Çekim süreci.

PRODÜKSİYON SONRASI

Film montajı, seslendirme, ses efektleri ve müzikal sesler, 3D ve 2D grafik kısa tanıtımlar, özel efektler, renk düzeltme.REKLAM FİLMİNİN MALİYETİ NEDİR?

Alif Media'da, amaçları çok farklı olan müşteriler için çok farklı zorluk derecelerine sahip reklam filmleri üretilmektedir.

Filmler zamanlama, biçim, prodüksiyonda yer alan uzmanların sayısı, konum, özel efektler vb. bakımından farklılık gösterir, dolayısıyla reklam maliyeti de büyük ölçüde farklıdır.

Ancak fiyatlandırma sürecimiz çok açık ve şeffaf, yaratıcı ekibimiz ise hiçbir dayanağı olmayan fahiş ücretleri müşterilerden talep etmez. İşimizi seviyoruz, profesyonelce ve makul bir fiyata yapıyoruz!

FİLMİNİZİN YAKLAŞIK MALİYETİNİ VE İHTİYACINIZ OLAN DİĞER BİLGİLERİ HIZLI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMEK İÇİN SİZİN İÇİN EN UYGUN OLAN ŞEKİLDE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Sizde 10% indirim kazanmak istiyorsanız, numaranızı yazın, biz size gün içersinde dönelim:

+90 212 549 89 32
[email protected]