Hizmetler

Etkinlik çekimleri ve medya desteği

Alif Media - her türlü etkinliğin video ve fotoğraf çekim uzmanlarıyız. Markanızın, kurumunuzun, şirketinizin toplantı, konferans, eğlence, eğitim, konser, event, lansman, brifing, seminer, kurumsal etkinliği, gösteri gibi etkinlik, organizasyon gibi etkinlik çekimleri profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraf yada video olarak yapılmaktadır.

Video desteği ile ilgili geniş hizmet yelpazesi sunuyoruz:

Etkinlik sırasında ekranda gösterilmek üzere özgün içeriğin hazırlanması (açılış ekranı, farklı türlerde video filmleri, sunumlar, kısa tanıtımlar ve çok daha fazlası).

Acil montaj ve aynı gün içinde gösterme dahil olmak üzere, her zorluk derecesinde röportajlar.

Etkinliklerde video çekimleri ve yayın organizasyonu. Spor etkinliklerinin video çekimleri, çeşitli tarzda ve dünyanın her yerinde dramatik ve rapor şeklinde videoların ve filmlerin hazırlanması.

Flashmob ve ekip kurma (Team building) video çekim prodüksiyonu.

Şimdiye kadar 3000 saatten fazla video çektik, 1000 dakikaya yakın video ve raporların montajını gerçekleştirdik!

Mesleğimizin özelliklerini ve inceliklerini çok iyi anlıyor ve biliyoruz, çünkü her etkinlik nihayetinde sona erecek, video ise başarılı geçen bir etkinliğin kanıtı olarak kalacaktır. Görüntü yönetmenin ve kurgucunun doğru ve koordineli çalışması sayesinde video insan duygularını aktarabilmektedir.

İşimizden memnun kalan ve tereddütsüz bize referans olan sadık müşterilerimizi çok seviyoruz. Yeni bir müşteri bize tekrar döndüğünde bu bizim için en iyi övgüdür!Video çekiminin maliyeti nedir?

Projenin görevlerini bilmeden maliyetini önceden belirlemek mümkün değildir. Ancak fiyatlandırmamızın makul seviyede olduğunu kesin söyleyebiliriz. Arayın bizi! Yetkililerimiz tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır!

Sizde 10% indirim kazanmak istiyorsanız, numaranızı yazın, biz size gün içersinde dönelim:

+90 212 549 89 32
[email protected]