Hizmetler

Kurumsal filmler | Video sunumlar

Kurumsal film, iş medyasının evrensel bir türüdür. Yatırımcılar, müşteriler veya şirket çalışanları, herhangi bir hedef kitle ile iletişim kurmanıza yardımcı olur. Yeni bir tesis, en iyi ürün, kurumsal strateji, bir yılın çalışma sonuçları gibi şirketin bazı faaliyetlerine ilişkin sunum yapılmak istediğinde bu türde videolar kullanılır. Yönetici ile ilgili bir video ise yıldönümü için mükemmel bir hediye olacaktır.

Kurumsal film hazırlandığında bununla ilgili tüm hizmetleri sunuyoruz:

  • Müşterinin düşüncelerini ve arzularını bir fikre dönüştürülmesi
  • Detaylı kurumsal film senaryosunun yazılması
  • Çekim sürecinin organize edilmesi
  • Prodüksiyon sonrası (montaj, grafik, seslendirme vb.)

Film, fotoğraf, diyagram, 3D animasyon, röportaj, eğitim seminerlerinden alıntılar içerebilir. Kısa veya uzun olabilir. Tarihi veya imaj filmi, satış arttırıcı veya bilim kurgu, belgesel veya dramatik. Biçimini ve içeriğini siz seçiyorsunuz, biz ise filmin hedeflerinize ulaşmanız için çalışmasını sağlıyoruz.

Tanıtım videoları sektör fuarlarında ve iş etkinliklerinde şirketin veya ürünün tanıtılması için kullanılır. Tanıtım filmi mümkün olan en kısa sürede, en güçlü yönlere odaklanarak izleyiciye kapsamlı bilgiyi sunuyor. Tanıtım videoların başlıca avantajları:

Bilgi içeriği

Tanıtım filmine her türlü grafik, diyagram, ek fotoğraf ve video materyalleri eklenebilir. Herhangi bir bilgiyi görselleştirme olanağı tükenmez bir ilham kaynağı ve uygulamada çeşitli seçenekler sunar.

Görsellik

2D | 3D- animasyon dahil olmak üzere bilginin her türlü grafik tasarımı ve multimedya tasarımı yapılabilir. Haritalar, dünya küresi, grafikler, sayılar ve istatistikler. Her türlü bilgi kolaylıkla algılanabilecek ve ilgi çekici şekilde görselleştirilebilir.

Kısa ve anlaşılabilir

Grafiksel olarak yapılandırılmış bilgi daha hızlı ve daha kolay algılanır. Yüz kez duymaktansa bir kez görmek daha iyidir.

Tasarruf

Çoğu zaman sunum videosunun hazırlanması diğer video materyallerinin hazırlanmasından çok daha ucuzdur. Çünkü ek film çekimleri en aza indiriliyor veya hiç yapılmıyor.

Kurumsal videosu çekme maliyeti

Şirketle ilgili bir video hazırlamak istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Tüm sorularınız için lütfen çalışanlarımızla iletişime geçin. Fiyatlar çeşitli faktörlere bağlı olduğundan, önce uzmanımıza danışmanızı öneririz.

Sizde 10% indirim kazanmak istiyorsanız, numaranızı yazın, biz size gün içersinde dönelim:

+90 212 549 89 32
[email protected]