TV prodüksiyon

Film çekimi / TV prodüksiyon

«Fikir önce gelir görsellik sonra ama Alif Medya olarak ikiside bizim işimiz»

Belki herkes bilmez, Prodüksiyon kelimesinin «Üretim» anlamına geldiğini. Yani prodüksiyon bir yapımının bütün süreçlerinin adıdır. Hatta prodüksiyon bir Yaşam Tarzı olup yaşamın kopyasıdır. Fikirlerin gerçeğe dönüşmesini sağlayan sihirli bir değnek gibidir adeta. Bu nedenle, bir filmin prodüksiyon süreci her zaman her daim yaratıcıdır yarıtıcı olmalıdır. Basit bir duygu veya eylem hedef kitleniz için bir çağrıya dönüşür. Akıllarda hiç silinmeyecek anılar bırakır. İşte bu kısım bizim işimiz olup biz devreye gireriz.

Biz daima yeni ve yaratıcı fikirlere açığız. Pilot projeler, diziler, TV programları, şovlar ve daha fazlası. İnsan ve yaşam adına herşey… Unutmayın «Alif Medya sizin gözünüzden»

Videonuzun Fiyatını Hesaplayın

Film çekimi ve prodüksiyon sonrası video çalışmalarına ek olarak, size TV çekimleri tasarımı ile ilgili çalışmalarımızı sunabiliriz: Video program, film, TV dizisi, TV yayını dekorasyonu hazırlar, kurgulama, motion graphics, infografik ve diğer önemli araçları kullanarak çekilmiş videolarınızı yayına hazır hale getiririz.