Etkinlik çekimleri

Etkinlik çekimleri ve medya desteği

Alif Media olarak her türlü etkinliğin video ve fotoğraf çekiminin uzmanlarıyız. Markanızın, kurumunuzun, şirketinizin toplantı, konferans, eğlence, eğitim, konser, event, lansman, brifing, seminer, kurumsal etkinliği, gösteri gibi etkinlik, organizasyon gibi etkinlik çekimleri istediğiniz doğrultuda profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraf yada video olarak yapılmaktadır.

Video desteği ile ilgili çok geniş çalışma seçenekleri sunuyoruz:

Etkinlik sırasında ekranda gösterilmek üzere özgün içeriğin hazırlanması (açılış ekranı, farklı türlerde video filmleri, sunumlar, kısa tanıtımlar ve çok daha fazlası).

Acil montaj ve aynı gün içinde gösterime hazırlamak dahil olmak üzere, her zorluk derecesinde röportajlar, gereken bütün çalışmalar…

Etkinliklerde video çekimleri ve yayın organizasyonu. Spor etkinliklerinin video çekimleri, çeşitli tarzda ve dünyanın her yerinde dramatik ve rapor şeklinde videoların ve filmlerin hazırlanması.

Flashmob ve ekip kurma (Team building) video çekim prodüksiyonu.

Şimdiye kadar 3000 saatten fazla video çektik, 1000 dakikaya yakın video ve raporların montajını gerçekleştirdik!

Mesleğimizin özelliklerini ve inceliklerini çok iyi anlıyor ve biliyoruz, çünkü her etkinlik nihayetinde sona erecek, video ise başarılı geçen bir etkinliğin kanıtı olarak kalacaktır. Görüntü yönetmenin ve kurgucunun doğru ve koordineli çalışması sayesinde video insan duygularını aktarabilmektedir.

İşimizden, çalışmalarımızdan karşılıklı memnun kalan ve tereddütsüz bize referans olan sadık müşterilerimizi çok seviyor ayrıca saygı duyuyoruz. Bir müşterimiz bizimle tekrar çalışmak istediğinde biz bu durumu en iyi övgü en büyük başarı olarak kabul ediyoruz. Bu bizi işimizde dahada iyi olmamız için kamçılıyor her konuda güç ve güven veriyor…

Aklınıza takılan sorular mı var?

Ekibimize dilediğiniz soruyu sorabilir ve detaylı cevap alabilirsiniz.

Video çekiminin maliyeti nedir?

Projenin görevlerini bilmeden maliyetini önceden belirlemek mümkün değildir. Ancak fiyatlandırmamızın makul seviyede olduğunu kesin söyleyebiliriz. Arayın bizi! Yetkililerimiz tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır!