Reklam filmleri

REKLAM FİLMLERİ ve PRODÜKSİYON AŞAMASI

Alif Media reklam çözümleri konusunda büyük deneyime sahiptir. TV, YouTube, web siteleri, sergiler veya video ekranları için animasyonlu videolar dahil olmak üzere bütün reklam filmi çalışmalarında profesyonelce müşterilerine destek olup hizmet vermektedir.

Amacımız müşterilerimizin kafalarındaki fikirlerin video olarak çıktısını almasını sağlamak bunları istedikleri gibi hayata geçirmektir. Yapılacak iş ve projenin senaryo tarafında destek alımında tecrübeli senaristlerimiz daima yaratıcı fikirleri ile yanınızda olacaktır.

Çekmek istediğiniz video ister TV videosu olsun, ister yayın öncesi (pre roll) videosu, isterse de internette viral olarak yayılmasını istediğiniz viral video olsun.

Yeni ve gelişmiş ekipmanlara sahibiz. Dilerseniz İstanbul’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde, film stüdyolarında ya da masmavi bir deniz kenarında, hatta gök yüzünde bulutların arasında bile çekim işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler:

  • PRODÜKSİYON ÖNCESİ
  • PRODÜKSİYON
  • PRODÜKSİYON SONRASI
Aklınıza takılan sorular mı var?

Ekibimize dilediğiniz soruyu sorabilir ve detaylı cevap alabilirsiniz.

Peki reklam filminin maliyeti nedir?

Maliyet her zaman çalışılan firmanın isteklerine ve hazırlanacak olan videonun detaylarına göre değişiklik göstermektedir.

Fiyatlandırma sürecimiz şeffaf bir yapıya sahiptir, aynı zamanda müşterilerimize kolaylık sağlayacak ödeme imkanlarımız da mevcuttur.

Çalıştığımız firmalarla her zaman Kazan Kazan mantığı ile çalışmayı seviyoruz.

HAZIRLANMASINI İSTEDİĞİNİZ REKLAM FİLMİNİN MALİYETİNİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

PRODÜKSİYON ÖNCESİ

Fikir, senaryo, bütçe, oyuncu seçimi, set dekorasyonu, makyaj, kostüm, müzik, çekim için yer seçimi.

PRODÜKSİYON

Çekim süreci.

PRODÜKSİYON SONRASI

Çekilen materyallerin montajı, Türkçe veya Yabancı dillerde seslendirilmesi, ses efeklerinin eklenmesi, 3D veya 2D grafik efektler, özel efektler ve renk düzenlemesi.